Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200 ml

SE0961

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me baze uji dhe xhel masazhi 2 ne 1.

Eshte 100% organik dhe vegan.

Me karogjen - perfekt per vagine te thate.

Tubeti prej materiali miqesor me mjedisin.

Sasia 200 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200 ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased 2in1 200 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori