Cmim i reduktuar! Lubrifikant Durex Fresh Shiko me te madhe

Lubrifikant Durex Fresh

BI0243

1 512 Lekë

-20%

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Durex Fresh

Lubrifikant me arome te fresket menteje.

I bute dhe delikat ne lekure.

Ju jep nje ndjesi shume te pelqyeshme gjate perdorimit.

50 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Durex Fresh

Lubrifikant Durex Fresh

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori