Cmim i reduktuar! Lubrifikant Pjur Woman 100ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Pjur Woman 100ml

BI0247

2 712 Lekë

-20%

3 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Pjur Woman 100ml

Lubrifikant natyral dhe sensitiv.

I pershtatshem per cdo lloj lekure.

Respekton mukozen tuaj dhe dhuron nje ndjesi te pelqyeshme.

100 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Pjur Woman 100ml

Lubrifikant Pjur Woman 100ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori