Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

HM0001

Produkt i ri

Ky është artikulli i fundit!

825 Lekë

-25%

1 100 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

Ky spray me perberje bimore eshte krijuar per te zgjatur kenaqesine.

Ul ndjeshmerine tek meshkujt dhe zgjat performancen ne shtrat.

Tundeni mire para perdorimit.

Sprucojeni 3-5 here tek zona intime dhe masazhojeni qe lekura ta perthithe.

Prisni 3-4 min para se te kryeni marredhenie.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

30 other products in the same category: