Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

HM0004

Produkt i ri

Ky është artikulli i fundit!

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Rrit eksitimin, Shton permasat, Zhat performancen dhe Permireson aftesite.

Kater cilesi ne nje produkt te vetem.

Krem me perberje xheli te bute me ekstrakte bimore.

Masazhoni zonen intime 2 here ne dite (mengjes dhe darke) derisa lekura ta perthithe.

Keshillohet ta perdorni nga 8 deri 12 jave per rezultatet e deshiruara.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Pajsijet shtesë

30 other products in the same category: