Lubrificante Sensilight Aquagel 60 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Sensilight Aquagel 60 ml

BI0351

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Sensilight Aquagel 60 ml

Lubrifikant me baze ujin qe ka si funksion kryesore stimulimin dhe hidratimin e pjeseve intime te trupit para marredhenies.

Parandalon dhimbjen dhe shton nivelin e kenaqesise seksuale. Efekt afatgjate, nuk thahet dhe hiqet lehte.

Me sasi 60ml, i testuar nga dermatologet.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Sensilight Aquagel 60 ml

Lubrifikant Sensilight Aquagel 60 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori