Cmim i reduktuar! Jastek Cozy Boobie Shiko me te madhe

Jastek Cozy Boobie

BI0078

1 490 Lekë

-360 Lekë

1 850 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Jastek Cozy Boobie

Jastek shume i rehatshem ne forme gjoksi femre.

Material me veshje te bute.

Fryhet per tu kthyer ne nje jastek dhe shfryhet

per tu transportuar lehtesisht kudo.

Reviews

Write a review

Jastek Cozy Boobie

Jastek Cozy Boobie

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori