Cokollate per trupin 200ml Shiko me te madhe

Cokollate per trupin 200ml

BI0248

2 160 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Cokollate per trupin 200ml

Pikturoni trupin tuaj me cokollate dhe shijoni ne maksimum.

Nje loje shume argetuese ne cift.

Tubet 200 gr shoqerohet nga nje penel.

Reviews

Write a review

Cokollate per trupin 200ml

Cokollate per trupin 200ml

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori