Parfum HOT Twilight Intense Woman 5 Ml Shiko me te madhe

Parfum HOT Twilight Intense Woman 5 Ml

SE0614

2 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Gjithkush cliron feromone (tërheqës) të cilat janë të vendosura në djersë.

Për fat të keq, këto eleminohen nga higjena e përditshme dhe tërheqja erotike humbet.

Per kete arsye, ne kemi parfumin me perqendrim feromonesh per te terhequr seksin e kundert.

Shishe 5ml.

Reviews

Write a review

Parfum HOT Twilight Intense Woman 5 Ml

Parfum HOT Twilight Intense Woman 5 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori