Cmim i reduktuar! Ore Kamasutra Shiko me te madhe

Ore Kamasutra

SE0678

2 790 Lekë

-400 Lekë

3 190 Lekë

Me shume informacion

Ore kamasutra.

Jeni te mendimit se dita eshte per te pune dhe vetem nata eshte per seks? Gaboni rende!!!

Çdo moment i dites eshte i mire per te ber seks. 12 pozicione seksi qe pelqehen aq shume, te vendosura ne ore per ta ber jeten intime me argetuese dhe pasionante.

E pershtatshme per dhomen tuaj te gjumit duke e bere ate edhe me intime

Diametri 35 cm

Punon me 1 bateri AA.

Reviews

Write a review

Ore Kamasutra

Ore Kamasutra

20 produkte të tjera në të njëjtën kategori