Zara per Feste Vajzash

SE0680

990 Lekë

Me shume informacion

Zara per denime gjate nje nate argetimi ne club me shoqet.

Hidhni zarat per argetim te ekzagjeruar ne club-et e jetes se nates kur te keni dale vetem vajza.

Luani, argetohuni me shoqet tuaja, qeshni dhe ne momentin kur duhet te jepni nje denim... hidhni zarat! Shihni vendimin e rradhes qe dikush duhet ta kryeje.

Shume te pershtatshme edhe per festa beqarie te nuses.

Reviews

Write a review

Zara per Feste Vajzash

Zara per Feste Vajzash

20 produkte të tjera në të njëjtën kategori