Cmim i reduktuar! Zara Glow in the Dark Love Dice Shiko me te madhe

Zara Fosforeshent Seksi Glow in the Dark Love Dice

SE0688

790 Lekë

-100 Lekë

890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Zara fosforeshent seksi "Glow in the dark love dice" per paraloje seksuale dhe lojra erotike.

Loja me e mire per te ndezur epshin ne çift. Fale perberjes fosforeshente, me to mund te luani edhe ne erresire. Nisni paralojen duke u argetuar me njeri-tjetrin dhe duke ngacmuar deshirat erotike.

Njeri zar te tregon se çfare te besh, ndersa zari tjeter se ku t'ja besh!

Zara fosforeshent qe shndrisin ne erresire. Permasat e secilit zar: 2.2 cm.

Touck neck (prekni qafen), lick lips (lepini buzet), etj.

Reviews

Write a review

Zara Fosforeshent Seksi Glow in the Dark Love Dice

Zara Fosforeshent Seksi Glow in the Dark Love Dice

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori