Top Antistresi ne Forme Gjoksi

SE0689

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Rifitoni qetesine, largoni stresin dhe argetohuni me kete gjoks antistres te rrumbullaket dhe bute.

Keni shume stres ne pune apo thjesht doni te qetesoheni ne shtepi? Ne gjithe boten dihet qe gjoksi i femres eshte antistresi ideal dhe ky produkt eshte gjeja me e afert me te.

Kape, shtrengoje, ferkoje!

Material plastik dhe ngjyre lekure.

Madhesia 7 cm diameter.

Pesha 180 gr.

Reviews

Write a review

Top Antistresi ne Forme Gjoksi

Top Antistresi ne Forme Gjoksi

26 produkte të tjera në të njëjtën kategori