Mbajtese Stilolapsi Pen Stand Man Shiko me te madhe

Mbajtese Stilolapsi Pen Stand Man

SE0745

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mbajtese Stilolapsi Pen Stand Man

Nje mbajtese stilolapsi e vecante 

Vendoseni stilolapsin ne anusin e ketij burri qe e deshiron dhe ai do te filloje te ulerase nga kenaqesia ndersa ngre dhe koken lart fjale si : Au! That Hurts! e tj...

Permasa: 16.5cm. Ju lutem porosini dhe baterite. 

Reviews

Write a review

Mbajtese Stilolapsi Pen Stand Man

Mbajtese Stilolapsi Pen Stand Man

26 produkte të tjera në të njëjtën kategori