Gota Qelqi Zoti dhe Zonja Shiko me te madhe

Gota Qelqi Zoti dhe Zonja

SE0804

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Keto gota qelai Ai&Ajo me dekor puthje dhe mustaqe jane nje dhurate perfekte martese.

Sasia makimale qe mban gota ehte 430ml.

Reviews

Write a review

Gota Qelqi Zoti dhe Zonja

Gota Qelqi Zoti dhe Zonja

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori