Loder pellushi Xmas Willy Shiko me te madhe

Loder pellushi Xmas Willy

SE0596

690 Lekë

Me shume informacion

Loder pellushi Xmas Willy

Përshëndetje, unë quhem Willy dhe unë jam ylli i çdo Krishtlindje!

Unë jam një penis 30 cm i lartë prej pellushi, me kapelen dhe shallin e Santa Claus, dhe jam i preferuari i gjithë femrave. Jo vetëm paraqitja ime i eksiton femrat, por edhe performanca ime. Unë këndoj me zë të lartë "Jingle Bells" dhe kërcej me të gjithë trupin tim. 
Unë do doja të isha me ju këtë Krishtlindje!

Reviews

Write a review

Loder pellushi Xmas Willy

Loder pellushi Xmas Willy

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori