Kamzhik Zado Mini Whip Red Shiko me te madhe

Kamzhik Zado Mini Whip Red

SE0496

1 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Përkëdhelni partnerin tuaj me këtë mini kamzhik.

Me shirita lëkure të kuq mjaft të butë dhe me një mbajtëse ne pjesën e sipërme.

Thjesht rrëshqiteni butësisht mbi trupin e partnerit dhe shijoni reagimin e tij.

Gjatësia totale: 19 cm.

Materiali: lëkurë, metal.

Reviews

Write a review

Kamzhik Zado Mini Whip Red

Kamzhik Zado Mini Whip Red

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori