Kamzhik I Vogel Zemer Fetish

SE0118

1 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik I Vogel Zemer Fetish

Kamzhik mini per goditje te vogla ne forme zemre mbi lekure. Perdoreni per te dale nga rutina seksuale.

I pershtatshem per te gjithe personat qe pelqejne goditjet dhe dhimbjet e vogla gjate paralojes apo seksit.

Njera ane me lekure, tjetra me push.

Gjatesia 25 cm

Reviews

Write a review

Kamzhik I Vogel Zemer Fetish

Kamzhik I Vogel Zemer Fetish

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori