Kamzhik Lekure Me Rripa Te Kuq Dhe Te Zinj Fetish Whip Shiko me te madhe

Kamzhik Lekure Me Rripa Te Kuq Dhe Te Zinj Fetish Whip

SE0130

7 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik lekure me rripa te kuq dhe te zinj fetish whip

Kamzhik lekure i perbere nga 12 rripa te bute lekure me nderthurje te zeze dhe te kuqe.

Gjithashtu mbajtesja eshte e nderthurur me lekure te bute.

Kamzhik per fshikullima mbi trupin e personave qe e pelqejne. I pershtatshem per te gjithe personat me shije specifike seksuale fetish qe pelqejne goditjet dhe dhimbjet gjate paralojes apo seksit.

23 cm gjatesia e mbajteses dhe 70 cm gjatesia e rripave te lekures.

Reviews

Write a review

Kamzhik Lekure Me Rripa Te Kuq Dhe Te Zinj Fetish Whip

Kamzhik Lekure Me Rripa Te Kuq Dhe Te Zinj Fetish Whip

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori