Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Black Shiko me te madhe

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Black

SE0822

4 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

8 aksesore te ndryshem, rezistent ndaj grisjej, ne ngjyra te kuqe te zeze:

- 1 maske sysh e mbushur me sfungjer

- 1 gojez PCV me lidhese deri ne 60 cm

- 4 pranga te mbushura me sfungjer dhe mbyllje me ngjites per kembet dhe duart

- 1 rrip me tokez per lidhje

- 1 mini kamzhik lekure ( 26 cm i gjate )

Reviews

Write a review

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Black

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori