Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Red Shiko me te madhe

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Red

SE0823

4 790 Lekë

Me shume informacion

Set bondage Bad Kirry

Maske sysh, gojes ne nje lidhese 60 cm te rregullueshme ne permase, mini kamzhik lekure dhe 4 pranga per kycet e duarve dhe te kembeve.

Secila me lidhese.

Materiali: polipropilen, metal i kromuar, TPE.

Reviews

Write a review

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Red

Set Skllaverimi Bad Kitty Bondage Red

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori