Set Skllaverimi Erostyle Bondage Shiko me te madhe

Set Skllaverimi Erostyle Bondage

SE0824

4 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set bondage me 6 artikuj.

Permban: maske sysh, kamzhik *45 cm i gjate), pranga duardh dhe kembesh secila me rrip 115cm te gjate.

Te gjitha prangrat e mbushura mbyllen me ngjites.

Materiali: 100% poliamide.

Perfshin cante per te mbajtur "thesarin" tuaj bondage.

Reviews

Write a review

Set Skllaverimi Erostyle Bondage

Set Skllaverimi Erostyle Bondage

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori