Rripa Lidhes Nenshtrimi Me Pranga dhe Qafore Bad Kitty Shiko me te madhe

Rripa Lidhes Nenshtrimi Me Pranga dhe Qafore Bad Kitty

SE0862

4 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lidhese qafe, beli dhe pranga nga mbrapa.

Struktura e qendrueshme do te thote qe mund ta lidhni partnerin sigurt.

Te gjitha ripat prej materili te zi imitim lekure dhe mund te rregullohen ne permasa(me tokez dhe vrima te shumta) Polyrethane.

Reviews

Write a review

Rripa Lidhes Nenshtrimi Me Pranga dhe Qafore Bad Kitty

Rripa Lidhes Nenshtrimi Me Pranga dhe Qafore Bad Kitty

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori