Set Pranga Dhe Maske Bad Kitty Restraint Shiko me te madhe

Set Pranga Dhe Maske Bad Kitty Restraint

SE0873

2 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pranga me mbushje, me ngjitje dhe te lidhura nga nje unaze metalike.

Perfshihet dhe maske per syte me lidhese elastike.

Te zeza. Materiali: polypropylene, poliamide, metal (veshje kromi).

Reviews

Write a review

Set Pranga Dhe Maske Bad Kitty Restraint

Set Pranga Dhe Maske Bad Kitty Restraint

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori