Cmim i reduktuar! Kamzhik Zemer I Kuq Fetish Fantasy Series Silicone Heart Red 71 cm Shiko me te madhe

Kamzhik Zemer I Kuq Fetish Fantasy Series Silicone Heart Red 71 cm

SE0895

1 090 Lekë

-600 Lekë

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik silikoni me koke ne form zemre te kuqe dhe shkop te gjate te zi.

Material: Abs. Gjatesia: 71 cm

Per nje nate te paharrueshme me partnerin tuaj

Reviews

Write a review

Kamzhik Zemer I Kuq Fetish Fantasy Series Silicone Heart Red 71 cm

Kamzhik Zemer I Kuq Fetish Fantasy Series Silicone Heart Red 71 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori