Cmim i reduktuar! Kamzhik Fetish Fantasy Limited Edition Beginners 44 cm Shiko me te madhe

Kamzhik Fetish Fantasy Limited Edition Beginners 44 cm

SE0896

1 790 Lekë

-900 Lekë

2 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tregojini partnerit kush komandon me kete kamzhik perfekt per nje loje serioze.

I krijuar perfekt me nje shkop mbajtes te forte dhe litar per te mos rreshkitur.

Materiali: lekure

Gjatesia: 44 cm. Ngjyra: e zeze.

Reviews

Write a review

Kamzhik Fetish Fantasy Limited Edition Beginners 44 cm

Kamzhik Fetish Fantasy Limited Edition Beginners 44 cm

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori