Cmim i reduktuar! Kamzhik Fetish Fantasy Series Beaded Metal Flogger Shiko me te madhe

Kamzhik Fetish Fantasy Series Beaded Metal Flogger

SE0914

2 690 Lekë

-1 200 Lekë

3 890 Lekë

Me shume informacion

Kamzhik i gjate me bisht prej metali dhe rripa lekure.

Materiali: metal, lekure.  Ngjyra: e zeze.

Gjatesia: 59cm.

Reviews

Write a review

Kamzhik Fetish Fantasy Series Beaded Metal Flogger

Kamzhik Fetish Fantasy Series Beaded Metal Flogger

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori