Cmim i reduktuar! Kamzhik Bad Kitty Me Maje Zemer Te Kuqe 45 cm Shiko me te madhe

Kamzhik Bad Kitty Me Maje Zemer Te Kuqe 45 cm

SE0925

2 390 Lekë

-1 100 Lekë

3 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik i vogel ngjyre te zeze/ te kuqe me pjesen ne maje ne forme zemre.

Shkop plastik dhe mbajtese me lak.

Gjatesia: 45 cm.

Reviews

Write a review

Kamzhik Bad Kitty Me Maje Zemer Te Kuqe 45 cm

Kamzhik Bad Kitty Me Maje Zemer Te Kuqe 45 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori