Kamzhik Metalik Fetish Fantasy Extreme Steel Slapper

SE0932

3 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik me bisht metali dhe per mbajtje me te sigurt me rrip ne fund.

I krijuar per lojera te forta fetish. Materiali: poliurethane, metal.

Gjatesia:  53 cm. Ngjyre metali dhe e zeze.

Reviews

Write a review

Kamzhik Metalik Fetish Fantasy Extreme Steel Slapper

Kamzhik Metalik Fetish Fantasy Extreme Steel Slapper

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori