Kamzhik I Ngurte Me Kunja Metalike Leather Cane 30 cm Shiko me te madhe

Kamzhik I Ngurte Me Kunja Metalike Leather Cane 30 cm

SE0967

3 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kamzhik i shkurtër bërë prej lëkure të zezë.

Me kunja të dala metalike në ngjyrë argjendi dhe me skaje të sheshta.

Gjatësia: 30 cm, Ø 3.5 cm.. Materiali: poliuretani.

Reviews

Write a review

Kamzhik I Ngurte Me Kunja Metalike Leather Cane 30 cm

Kamzhik I Ngurte Me Kunja Metalike Leather Cane 30 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori