Cmim i reduktuar! Fustan Mini Ushtarak Military Shiko me te madhe

Fustan Mini Ushtarak Military

SE0241

6 490 Lekë

-700 Lekë

7 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Minifustan Military

Mini fustan i ngushte me cilesi kamuflazhi, shume i hapur ne jake dhe e gjithe pjesa e perparme me zinxhir per tu zhveshur menjehere. 

Miks ngjyrash: jeshile/kafe/e zeze. 

95% poliester, 5% elastan.

Reviews

Write a review

Fustan Mini Ushtarak Military

Fustan Mini Ushtarak Military

9 produkte të tjera në të njëjtën kategori