Cmim i reduktuar! Fustan Baci 072 Shiko me te madhe

Fustan Baci 072

TH0116

1 690 Lekë

-210 Lekë

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Fustan Baci 072

Ndihuni komode dhe njekohesisht joshje dhe e deshiruar me kete fustan leopard.

Mjaftueshem i shkurter per te lene komplet zbuluar kofshet, por ne te njejten kohe mjafton per te mbuluar pikerisht ate qe çdo mashkull deshiron. Vishni fustanin Baci 072 leopard dhe stimuloni imagjinaten tuaj dhe te partnerit tuaj.

Pjesa e siperme bust e dekoruar ne menyre delikate nga fjongo te holla pink.

Ky fustan ka mase standarte one size.

Reviews

Write a review

Fustan Baci 072

Fustan Baci 072

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori