Gogolina Devil´s Love Balls Pink Shiko me te madhe

Gogolina Devil´s Love Balls Pink

SE0819

2 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dy love balls me topa rrotullues nga brenda dhe mbajtese fleksibel.

Ngjyre pink dhe te zeze. Gjatesia totale 18 cm.

Diam rruazes 3.6cm. Materiali: silikon, ABS

Reviews

Write a review

Gogolina Devil´s Love Balls Pink

Gogolina Devil´s Love Balls Pink

15 produkte të tjera në të njëjtën kategori