Cmim i reduktuar! Gogla Orgasmic Balls Shiko me te madhe

Gogla Orgasmic Balls

BI0075

1 290 Lekë

-300 Lekë

1 590 Lekë

Me shume informacion

Gogla Orgasmic Balls

Dy gogla ngjyre argjendi per perdorim ne brendesi te vagines. Perdoren per te stimuluar orgazmen, forcuar muskujt e vagines dhe te mesojne te kesh me shume kontroll te saj.

Mund ti perdorni ne moment relaksi, gjate punes, gjate ecjes dhe ne çdo moment tjeter per ti dhene dites pak me shume argetim.

Perdorimi: Futini ne brendesi te vagines dhe aty do te krijojne nje ndjesi vibrimi te lehte. Me ane te fijes se nailonit qe kane, mund ti nxirrni me lehtesi.

Reviews

Write a review

Gogla Orgasmic Balls

Gogla Orgasmic Balls

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori