E re Gogolina Love Candy Balls Shiko me te madhe

Gogolina Love Candy Balls

SE0900

1 690 Lekë

Me shume informacion

Ne momentet me intime me partnerin tuaj, keta love balls do te transformojne orgazmat tuaja duke shtuar dhe me shume eksitim.

Perdorini vetem, ose gjate maredhenies, fale mbajteses ne fund mund ti kontrolloni thjeshte.

Per te shijuar nje stimulim delikat dhe kenaqesi anale te paharueshme.

Diametri: 3,2 cm; Gjatesia: 21,5 cm

Reviews

Write a review

Gogolina Love Candy Balls

Gogolina Love Candy Balls

9 produkte të tjera në të njëjtën kategori