E re Gogla Love Candy Balls Lux Lejla Shiko me te madhe

Gogla Love Candy Balls Lux Lejla

SE0917

1 890 Lekë

Me shume informacion

Ne momentet me intime me partnerin tuaj, keta love balls do te transformojne orgazmat tuaja duke shtuar dhe me shume eksitim.

Perdorini vetem, ose gjate maredhenies, fale mbajteses ne fund mund ti kontrolloni thjeshte.

Per te shijuar nje stimulim delikat dhe kenaqesi anale te paharueshme.

Diametri: 3,2 cm; Gjatesia: 21,5 cm

Reviews

Write a review

Gogla Love Candy Balls Lux Lejla

Gogla Love Candy Balls Lux Lejla

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori