Cmim i reduktuar! Kemishe Nate Baci 1051 Shiko me te madhe

Kemishe Nate Baci 1051

TH0118

3 090 Lekë

-310 Lekë

3 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kemishe Nate Baci 1051

Hyni ne dhomen e partnerit tuaj me kete kemishe nate dhe ne mendjen e tij nuk do ekzistoje gje tjeter veç jush. Rehati maksimale dhe joshje e pa besueshme.

Kjo kemishe nate e shkurter do theksoje format tuaja me joshese duke ju bere te parezistueshme.

E zeze gjysem transparente, me gdhendje dhe thurje, dekore vintage dhe shirita te holle roze.

Ky produkt permban vetem kemishen e nates.

Mase standarte one size.

Reviews

Write a review

Kemishe Nate Baci 1051

Kemishe Nate Baci 1051

19 produkte të tjera në të njëjtën kategori