Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

HM0001

1 100 Lekë

Me shume informacion

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

Ky spray me perberje bimore eshte krijuar per te zgjatur kenaqesine.

Ul ndjeshmerine tek meshkujt dhe zgjat performancen ne shtrat.

Tundeni mire para perdorimit.

Sprucojeni 3-5 here tek zona intime dhe masazhojeni qe lekura ta perthithe.

Prisni 3-4 min para se te kryeni marredhenie.

Reviews

Write a review

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

Spray Stimulues Beauty Skin per Meshkuj

2 produkte të tjera në të njëjtën kategori