Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

HM0004

1 200 Lekë

Me shume informacion

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Rrit eksitimin, Shton permasat, Zhat performancen dhe Permireson aftesite.

Kater cilesi ne nje produkt te vetem.

Krem me perberje xheli te bute me ekstrakte bimore.

Masazhoni zonen intime 2 here ne dite (mengjes dhe darke) derisa lekura ta perthithe.

Keshillohet ta perdorni nga 8 deri 12 jave per rezultatet e deshiruara.

Reviews

Write a review

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Krem Xhel Stimulues Beauty Skin 4ne1 per Meshkuj

Aksesoret

2 produkte të tjera në të njëjtën kategori