Unaze penisi ne forme buze Shiko me te madhe

Unaze penisi ne forme buze

BI0062

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Material shume elastik dhe i bute, i pershtatshem me cdo permase.

Mban gjate erkesionin dhe vonon ejakulimin per kenaqesine e te dy partnereve.

Per nje perdorim sa me ekektiv keshillohet te shoqerohet me lubrifikant.

Material silikoni.

Reviews

Write a review

Unaze penisi ne forme buze

Unaze penisi ne forme buze

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori