Strap-On Bad Kitty Double Shiko me te madhe

Vibrator Strap-On Bad Kitty Double

SE0648

5 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Strap-On Bad Kitty Double

Vibrator strap-on i dyfishte ngjyre i kuq. Nje loder seksi krijuar veçanerisht per femrat.

Dildo vibruese e shkurter ka gjatesi 10cm dhe diameter 3.5 cm, dildo vibruese e gjate ka gjatesi 18cm dhe diameter 2.5 - 3 cm.

3 nivele vibrimi.

Reviews

Write a review

Vibrator Strap-On Bad Kitty Double

Vibrator Strap-On Bad Kitty Double

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori