Double Dildo Ultra-Dong Red Shiko me te madhe

Dildo I Dyfishte I Kuq Ultra Dong Red

SE0650

4 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo i dyfishte i kuq Ultra-Dong Red

Per dy here me shume kenaqesi!

Dildo i dyfishte i kuq, i bere nga material xhelatin i rreshkitshem me damare te theksuar dhe koke te plote ne secilin fund.

I perkulshem per cdo variacion seksi. Mund te perdoret vetem ose edhe nga dy persona njekohesisht.

Gjatesia 43 cm, diametri 4 cm.

Reviews

Write a review

Dildo I Dyfishte I Kuq Ultra Dong Red

Dildo I Dyfishte I Kuq Ultra Dong Red

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori