Banana Dildo Shiko me te madhe

Banana Dildo

SE0679

1 590 Lekë

Me shume informacion

Frymezuar nga njeri prej frutave me simbolik te kenaqesise.
Dildo i mbeshtjelle me nje kellef ne formen e bananes.
Nje loder intime per te shuar çdo nevoje per kenaqesi, e maskuar ne menyre qe te mos bjeri ne sy.

Gjithashtu i pershtatshem si dhurate gazmore dhe surprizuese.

Permasat: 18 cm gjatesi dhe 4 cm diameter
Materiali: Silikon

Reviews

Write a review

Banana Dildo

Banana Dildo

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori