Dildo Strap-On Magic Flesh 18.5 cm

SE0686

5 090 Lekë

Me shume informacion

I krijuar veçanerisht per femrat, ky dildo 18.5 cm super realist me material "Magic flesh" vjen me nje strukture rripash te pershtatshem per tu veshur nga çdo femer pasionante. Jepini partnerit ose partneres suaj nje lloj kenaqesie qe nuk e kishte provuar me pare! Jo vetem nga funksioni qe kryen, por dhe fale materialit shume sensitiv dhe shume i rreshkitshem per nje penetrim me te kendshem.

Rripa me lekure sintetike qe vishen si tanga, me masa te rregullueshme.

Dildo 18.5cm i gjate dhe 4cm diameter. I bute dhe i rreshkitshem me material "Magic Flesh".

* Materiali "Magic Flesh" eshte nje material i krijuar enkas per te te dhene nje ndjesi aq reale, sa te ndjeni sikur eshte i vertete!

Per akoma me shume kenaqesi ju keshillojme te perdorni lubrifikant.

Reviews

Write a review

Dildo Strap-On Magic Flesh 18.5 cm

Dildo Strap-On Magic Flesh 18.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori