Cmim i reduktuar! Anal Plug Vibro Butt Plug Big Shiko me te madhe

Vibrator Anal Plug Big Butt Groove

SE0697

4 590 Lekë

-200 Lekë

4 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

I krijuar posaçerisht per te dhene kenaqesi nga dera e pasme!

Vibrator i madh i zi ne forme koni per zonen anale. Dizajn anatomik me kanale dhe te ngritura te vogla per me shume stimulim.

4 vibrime me shpejtesi te ndryshme qe fillojne me shtypjen e nje butoni. Me nje unaze ne fund per ta nxjerre vibratorin me thjeshte.

Shijoni kenaqesine vibruese anale me kete vibrator eksitues!

Gjatesia totale: 19 cm

Penetrimi: 10.5 cm

Diametri: 1.5 - 5.5 cm

Shpejtesi vibrimi: 4

Materiali: PVC

Ngjyra: e zeze

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Reviews

Write a review

Vibrator Anal Plug Big Butt Groove

Vibrator Anal Plug Big Butt Groove

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori