Dildo me penetrim te dyfishte Dillio Double Trouble Pink

SE0710

4 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Penetrim i dyfishte do te thote argetim dhe kenaqesi e dyfishte! Lodra ideale per ty ne momente vetmie, por edhe kur je me partnerin/partneren! Ndjesi aq reale sa do mendoni se eshte i vertete.

Mjaftueshem i perkulshem qe te kenaqi deshirat me te thella te penetrimit te dyfishte. Ngacmon çdo pike te ndjeshme qe kapet me veshtiresi brenda trupit tuaj.

Dildo me penetrim te dyfishte Dillio Double Trouble ngjyre roze karakterizohet nga koka te rrumbullakta per nje penetrim sa me te lehte dhe te kenaqshem dhe nje trup i gjate i lemuar ne forme U-je. I detajuar me damare per te ngacmuar çdo pike kenaqesie te brendshme penetrim mbas penetrimi, duke dhene nje ndjesi shume reale.

Fleksibel dhe ne forme U-je qe ti pershtatet penetrimit vaginal dhe anal njekohesisht. Zakonisht pozicionohet me pjesen me te gjate dhe me te gjere perpara dhe me pjesen pak me te shkurter dhe te holle mbrapa.

Prodhuar ne Amerike me materialet me cilesore.

Materiali: PVC hipoalergjik.

Gjatesia e penetrimit: 12cm dhe 11cm.

Diametri: deri ne 3.2cm.

Rezistent ndaj ujit.

Keshillohet te perdoret me lubrifikant dhe te pastrohet pas çdo perdorimi thjeshte me uje dhe sapun, ose me pastrues dildosh.

Reviews

Write a review

Dildo me penetrim te dyfishte Dillio Double Trouble Pink

Dildo me penetrim te dyfishte Dillio Double Trouble Pink

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori