Pompe Penisi Professionals Power Pump Shiko me te madhe

Pompe Penisi Mister Boner Professionals Power Pump

SE0711

3 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Efekt i pabesueshem dhe i menjehershem ne zhvillimin dhe ereksionin e penisit.

Perdorimi i rregullt i pajisjes ju jep rezultate te jashtzakonshme.

Pompe penisi transparente me nje membrane elastike te hapur ne mes (hapja 2 cm, e zgjerueshme, per te futur penisin) dhe nje pompe dore praktike. Mund te shihni zmadhimin mahnites te penisit nepermjet shkallezimit tek pjesa cilindrike. I pajisur dhe me nje valvul presioni per siguri.

Gjatesia e cilindrit: 25 cm.

Materiali: ABS (cilindi), TPE (membrana), PVC (pompa e dores).

Rekomandohet dhe perdorimi i lubrifikantit.

Reviews

Write a review

Pompe Penisi Mister Boner Professionals Power Pump

Pompe Penisi Mister Boner Professionals Power Pump

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori