Vibrator Realist Xhel Real Rapture Earthquake Jelly Flesh

BI0384

2 490 Lekë

Me shume informacion

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Earthquake Jelly Flesh

Ngjyre Lekure me gjatesi 17cm dhe gjeresi 4 cm

Materiali xhel si mishi 

Punon me bateri 2xAA te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Nje vibrator qe do tju fuse ne nje bote plot pasion dhe tronditje pafund ashtu sic ka edhe emrin termet.Forma e krijuar posacerisht per stimulimin e pikes G dhe per ta provokuar ate.Vibrimet dhe shtytjet te kontrollueshme me butona te vecante.

I vogel dhe mjaft praktik

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Earthquake Jelly Flesh

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Earthquake Jelly Flesh

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori