Vibrator Per Piken G G-Pleasure Stym Silicone Pink 12.5cm

BI0399

3 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Per Piken G G-Pleasure Stym Silicone Pink 12.5cm

Nje vibrator material silikoni i krijuar pikerisht per stimulimin e pikes G.

I gjate 12.5cm dhe me diameter 2cm.Punon me bateri 1xAAA te cilat nuk jane te perfshira ne pako.

Ngjyra roze me pjesen e kokes te kthyer pikerisht per te ndjere kenaqesine ne piken G te femres.

Reviews

Write a review

Vibrator Per Piken G G-Pleasure Stym Silicone Pink 12.5cm

Vibrator Per Piken G G-Pleasure Stym Silicone Pink 12.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori