Vibrator Klasik Gold Large Classic Vibe 20cm

BI0400

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik Gold Large Classic Vibe 20cm

Nje vibrator klasik i gjate 23 cm me diameter 3.2 cm.

Ngjyre gold i holle dhe i gjate per te arritur kenaqesine ne cdo pike te vagines.

Perjetoni orgazem te paharrueshme me vibratorin material Abs

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik Gold Large Classic Vibe 20cm

Vibrator Klasik Gold Large Classic Vibe 20cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori